ZATM

کرونا ویروس در افغانستان فردا در افغانستان چی خواهد شد؟

کرونا در افغانستان؛ مبتلایان به ۷۴ رسیدند؛ مرگ دست‌کم ۱۶ …

مقام‌ها در افغانستان می‌گویند اکثر کسانی که به ویروس کرونا مبتلا … وزیر صحت عامه افغانستان در نشست خبری امروز اعلام کرد که قرار است از فردا در شهر هرات، … اقدام ترتیب خواهد شد و برای صدور فرمان به رئیس جمهوری سپرده خواهد شد.

کرونا در افغانستان؛ محدودیت تردد و تعطیلی اداره‌های دولتی …

کابینه افغانستان امروز در نشستی فوق‌العاده *طرزالعمل* مقابله با شیوع کرونا را تصویب کرد که از فردا اجرا می‌شود. بر اساس این دستورالعمل، از شهروندان کابل خواسته شده در خانه بمانند، و توصیه‌های وزارت صحت عامه/بهداشت را *جدی* رعایت کنند. خروج از خانه … مکان‌های مشخصی نیز برای دستفروشان و کارگران روزمزد در نظر گرفته خواهد شد.

پایتخت افغانستان از فردا قرنطینه می‌شود

خبرگزاری آناتولی.

افغانستان

پایتخت افغانستان از فردا قرنطینه می‌شود. شهر کابل، پایتخت افغانستان به منظور مقابله با گسترش ویروس کرونا از فردا شنبه به مدت سه هفته قرنطینه خواهد شد.

شمار مبتلایان به ویروس کرونا در افغانستان به ۱۱ تن رسید – …

وزارت صحت عامه افغانستان اعلام کرده است که شمار مبتلایان ویروس … فردا روز یک شنبه رفتن شهروندان افغانستان به ایران متوقف خواهد شد، اما در باره …

کرونا در افغانستان قابل کنترل است/ آغاز ضدعفونی هرات از …

به گزارش خبرگزاری فارس، وزارت بهداشت افغانستان اعلام کرد که ویروس کرونا در … حال گفت که از فردا یک‌شنبه تمامی مراکز سرپوشیده در شهر هرات ضدعفونی خواهد شد.

کابل برای سه هفته قرنطین شد – خبرگزاری خامه پرس – فارسی

نوشته شده توسط محب علی / در بخش افغانستان / به تاریخ جمعه, 27 مارس 2020 04:47 ب. … جدی در گسترش ویروس کرونا گفته و عملی شدن محدودیت‌های جدی در شهر کابل را الزامی می‌داند. … داشت گفت که پولیس سر از فردا به جمع‌آوری معتادین شروع خواهد کرد.

نخستین مرگ یک بیمار کرونا ویروس در افغانستان رسما …

… ویروس کرونا جان باخته‌است یا نه فردا پس از بررسی مشخص خواهد شد. تاکنون ۳۴ رویداد مثبت ویروس کرونا در یازده ولایت افغانستان ثبت شده‌اند.

خبر ها – رادیو آزادی

پس از شیوع ویروس کرونا در افغانستان و کشورهای همسایۀ آن، بهای مواد وارداتی در این … حکومت روسیه اعلام کرده است که سر از فردا تمام پرواز‌های عادی و چارتر از روسیه و به … کابل بیشتر افزایش یابد، در این شهر‍‌ها قیود بر گشت و گذار اعلام خواهد شد.

حکومت افغانستان فردا و پس فردا را رخصتی عمومی اعلان کرد

حکومت افغانستان فردا و پس فردا را رخصتی عمومی در کشور اعلان کرده است . … بوریس جانسن صدراعظم بریتانیا می‌گوید که به ویروس کرونا مبتلا شده و حالا خود را از دیگران جدا کرده است. … مقام‌ها: اگر به ولایت غور توجه نشود فاجعه انسانی رخ خواهد داد.

دولت افغانستان: طالبان طبق توافق صلح کاهش … – رادیو فردا

وزارت کشور افغانستان روز سه شنبه ۲۹ بهمن اعلام کرد کاهش درگیری‌های مسلحانه که بین … روز دوشنبه ۲۸ بهمن گفت:«بر اساس این توافق تمامی نیروهای خارجی از افغانستان خارج خواهند شد. … ویروس کرونا؛ مرزهای چک احتمالا تا «دو سال آینده» بسته خواهد ماند.

ویروس کوئید-19: فردا در افغانستان چی خواهد شد؟ | هشت صبح

برای اولین بار این ویروس از ووهان چین به تاریخ 31 دسامبر 2019 راپور داده شد‌. هم‌چنان ثابت شد که این ویروس از خانواده ویروس‌های کرونا که سبب …

نگرانی از ویروس کرونا؛ مرز افغانستان با ایران دوباره باز شد …

پس از انتشار ویروس کرونا در ایران، افغانستان مرزش را با این کشور موقتا … ویروس در ولایت هرات افغانستان، مرز‌های کشور با ایران بسته شد و نیز در … قرار است جزییات بیشتر در مورد این موارد مشکوک تا فردا یا پس‌فردا شریک شود.

کروناویروس؛ محدودیت بر گشت و گذار در کابل وضع شد

نهم حمل) محدودیت‌های جدی گشت و گذار را در … کروناویروس؛ محدودیت بر گشت و گذار در کابل وضع شد … افغانستان تایید شده است، بخش زیادی از اداره‌های دولتی برای سه هفته رخصت خواهند بود.

آیا کرونا در افغانستان شدت خواهد گرفت؟ | ایران اینترنشنال

افغانستان هنوز مرزهایش با ایران را نبسته است، کشوری که در آن بیش از ۱۳ هزار مورد ابتلا به ویروس جدید کرونا ثبت شده است و این کشور، بعد از چین …

کرونا در افغانستان؛ کابل برای سه هفته قرنطینه می‌شود – ایرنا

دولت افغانستان طرح سه هفته ای قرنطینه کابل پایتخت این کشور را … ویروس کرونا را تصویب کرد که اجرای این طرح از فردا (شنبه) آغاز می‌شود. … و آنها از انجام کار روزانه باز مانند، پیش از کرونا گرسنگی آنها را خواهد کشت. … در افغانستان تاکنون ۹۵ تن به ویروس کرونا متبلا شده اند که از این جمله ۳ نفر جان …

نخستین بیمار ویروس کرونا در افغانستان جان باخت | طلوع‌نیوز

… اثر ویروس کرونا جان باخته‌است یا نه فردا پس از بررسی مشخص خواهد شد. هرات در غرب افغانستان که با ایران همرز است، بیشترین رویدادهای مثبت ویروس کرونا را دارد.

سومین بیمار کرونا در افغانستان از مرگ حتمی نجات یافت

مسئولین ریاست صحت عامه هرات از علاج سومین بیمار مبتلا به ویروس کرونا در این ولایت خبر می‌دهند. … یک هیات 15 نفری گروه طالبان فردا وارد کابل خواهد شد.

ویروس کرونا؛ امارات ۵۰ هزار کیت‌ تشخیص به افغانستان کمک …

اولین مورد مثبت مبتلا به ویروس کرونا در ۵ حوت/اسفند در هرات ثبت شد. … بیش از ۳ میلیون دلار آمریکایی است و برای تشخیص ۵۰ هزار واقعه ویروس کرونا مورد استفاده قرار خواهد گرفت. آقای مایار گفت احتمالا این کیت‌ها تا فردا به افغانستان برسد.

ثبت 30 واقعه مشکوک به ویروس کرونا تا ظهر جمعه در …

نتیجه آزمایش ۱۵ قضیه ی دیگر فردا از سوی وزارت صحت عامه اعلام خواهد شد. این در حال است که صبح جمعه داکتران شفاخانه های هرات از شناسایی 9 مورد مشکوک به ویروس …

روزنامه اطلاعات روز – Publicaciones | Facebook

یک مورد مثبت دیگر ویروس کرونا در افغانستان تشخیص شد … کمپاین همچنان از دولت افغانستان می خواهد که در صورت بی توجهی مالکان، به صورت قانونی د. … محدودیت گشت‌وگذار در کابل از فردا برای سه هفته به اجرا گذاشته می‌شود | روزنامه اطلاعات روز.

کرونا در افغانستان| کابل به‌مدت ۳ هفته قرنطینه شد – بصیرت

دولت افغانستان به‌منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در این کشور، شهر … در این نشست گفت که پلیس از فردا به جمع‌آوری معتادین شروع خواهد کرد.

کابل به‌مدت سه هفته برای مقابله با شیوع ویروس کرونا …

کپی رایت آسوشیتدپرس … طبق این طرح که از سوی دولت ارائه شده است تمام مردم کابل باید در خانه بمانند و تنها … با وجود اینکه والی کابل اعلام کرد که تمام اداره‌ها تعطیل خواه …

هیئت مذاکره‌کننده دولت افغانستان با طالبان مشخص شد

آزادی زندانیان در تاریخ ۳۱ مارس (۱۲ فروردین) عملاً آغاز خواهد شد و طالبان … آنها در برابر ویروس کرونا و بعد از گرفتن تضمین از گروه طالبان و زندانیان …

جدیدترین اخبار کرونا در ایران|شرایط قم بحرانی‌تر می‌شود …

اما از آغازین روزهای شیوع ویروس کرونا، شاهد خدمات و تلاش‌های خالصانه … گذاری اجتماعی از فردا در فواصل بین شهری و کل استان اجرا خواهد شد و با کسانی که از … تمام اتباع ‌پاکستان و افغانستان در ایران غربالگری می‌شوند و به اتباع مجاز …

کرونا در افغانستان؛ کابل از فردا برای 3 هفته … – سلام وطندار

کرونا در افغانستان؛ کابل از فردا برای 3 هفته قرنطینه می‌شود. × … سه هفته به منظور جلوگیری از افزایش ویروس کرونا در شهر کابل به اجرا گذاشته می‌شود. … فروشگاه‌هایی که مواد غذایی و مواد اولیه مورد نیاز را عرضه می‌کنند، بسته خواهد شد.

لابراتوار تشخیص ویروس کرونا در هرات فردا آغاز به کار می کند |

لابراتوار تشخیص ویروس کرونا در هرات فردا آغاز به کار می کند … در سراسر افغانستان برگزار می شد، امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا برگزار نمی شود. … عنی تاکید کرد که صلح؛ هم صدایی و همکاری می خواهد و برای رسیدن به صلح و …

وزیر صحت: ویروس کرونا در افغانستان وارد مرحله گردش …

وزارت صحت عامه‌ی کشور اعلام کرد که ویروس کرونا در افغانستان تا کنون وارد … حال گفت که سر از فردا یک‌شنبه تمامی مراکز سرپوشیده در شهر هرات دواپاشی خواهد شد.

پاکستان مرز خود با افغانستان را بست – خبرگزاری آنا

… از شیوع ویروس کرونا از فردا تمام مرزهای مشترک خود با افغانستان را به … خواهد شد و براساس توصیه‌های سازمان بهداشت جهانی، پاکستان نباید مسیر …

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,