ZATM

قربانی گوسفند در ماه شعبان ویژه نیازمندان و دفع بلای کرونا

نذر قربانی برای رفع کرونا در شهرکرد – خبرگزاری صدا و سیما

خیران شهرکردی برای نجات از کرونا نذر و گوسفند قربانی کردند. … و دفع بلای بیماری کرونا از کشور و مردم ذبح و گوشت آن را بین نیازمندان توزیع …

اهداء 38رأس قربانی در طرح قربانی نیابتی سلامتی امام زمان (عج …

مسابقه کتابخوانی مجازی پیشوای آسمانی به مناسبت نیمه شعبان … مسابقه که با همکاری روابط عمومی استانداری است؛ از 28 اسفند ماه سال 98 تحت عنوان … سوادکوه ذبح گوسفند برای رفع بلا و توزیع آن در بین نیازمندان داشتند، راه … خانواده های گرامی آنان برای ذبح قربانی جهت دفع بلا و بیماری از جامعه با … لینک های ویژه …

قربانی گوسفندبرای دفع بلا توسط مسجدجامع شهرکرد+ …

قربانی گوسفندبرای دفع بلا توسط مسجدجامع شهرکرد+ تصویر … ازذبح ۵ راس گوسفند برای دفع بلا از کشور و مردم و توزیع گوشت آن بین نیازمندان خبر داد. … رزمندگان اسلام استان چهارمحال و بختیاری؛ مرتضی سجادی افزود: همزمان با ماه پرخیر و برکت … امام (…) ای | رفتن به مسافرت غیرضروری در شرایط شیوع ویروس کرونا جایز نیست.

۱۵۰ طلبه جهادی خراسان شمالی در قرارگاه مبارزه با کرونا فعال …

۱۵۰ طلبه جهادی خراسان شمالی در قرارگاه مبارزه با کرونا فعال هستند … گوسفند، با هدف دفع بلای کرونا ویروس قربانی و میان نیازمندان توزیع کرده‌اند.

«عقیقه» و شرایط آن در اسلام از زبان آیت‌الله مکارم شیرازی …

ذبح گوسفند به عنوان عقیقه و دفع بلا از نوزاد، از سنت‌های حسنه اسلام است. … یعنی در روز نهم شعبان سال چهارم هجری، به دستور پیامبر (ص) گوسفندی … از دیدگاه اسلام، کودک از زمان طفولیّت ـ و حتّی قبل از تولّد ـ دارای جایگاه ویژه و حقوق خاصّی است و … می‌فرستند و باقی را برای مردم اطعام می‌کنند و یا به نیازمندان می‌دهند».

خبرهای مذهبی | خبر فارسی

آمار مبتلایان به کرونا در ایران چهارم فروردین 99 / 1411 بیمار جدید،127 فوتی … مسابقه کتابخوانی مجازی پیشوای آسمانی به مناسبت نیمه شعبان … کرد، وی از بخش های مختلف این بیمارستان به ویژه بخش عفونی بازدید و از شماری از بیماران مبتلا به کرونا عیادت کرد. … مراسم قربانی کردن و اقامه نماز برای دفع بلای کرونا در حکاری ترکیه.

«عقيقه» و شرايط آن از زبان آيت‌الله مكارم

فارس: ذبح گوسفند به عنوان عقيقه و دفع بلا از نوزاد، از سنت‌هاي حسنه اسلام است … يعني در روز نهم شعبان سال چهارم هجري، به دستور پيامبر (ص) گوسفندي … از ديدگاه اسلام، كودك از زمان طفوليّت ـ و حتّي قبل از تولّد ـ داراي جايگاه ويژه و حقوق خاصّي است … مي‌فرستند و باقي را براي مردم اطعام مي‌كنند و يا به نيازمندان مي‌دهند».

اهداء ۳۸رأس قربانی در طرح قربانی نیابتی سلامتی امام زمان (عج …

اهداء ۳۸رأس قربانی در طرح قربانی نیابتی سلامتی امام زمان (عج)ورفع بلا … ویروس کرونا طرح قربانی نیابتی به نیت سلامتی آقا امام زمان (عج) و رفع بلا … مدیرکل کمیته امداد استان زنجان به نحوه مشارکت بانیان در طرح قربانی … جشن نیکوکاری پارسال به نیازمندان این شهرستان کمک کردند که نسبت به … فوق العاده ویژه …

آخرین اخبار «برای سلامتی امام زمان» – خبربان

توصیه‌های آیت الله مهدوی برای محافظت از بلا و بیماری … قربانی کردن گوسفند برای سلامتی امام زمان (عج) و دفع مشکلات کشور به خصوص «کرونا ویروس» … طی اجرای پویش نذر میلیونی صلوات ویژه تاسوعا و عاشورای حسینی، ۲۹ میلیون و ۲۶۸ هزار و … طی ماه شعبان امسال نیز تعداد ۲۸۷ میلیون صلوات طی پنج روز در این سامانه به ثبت رسید.

کمک 55 میلیون تومانی پیشکسوتان دفاع مقدس مازندران برای …

کمک 140 میلیون تومانی مردم نیشابور برای مقابله با کرونا … نیز با ذبح 2 گوسفند برای رفع بلا و توزیع آن در بین نیازمندان ، راه اندازی 2 کارگاه … (…) انقلاب: دعای دل پاک جوان ها می توانند بلا های بزرگ را دفع کند … 4 عمل مهم و مورد علاقه «امام حسین (ع)»/اعمال روز سوم ماه شعبان … استقبال ویژه کرونا از مسافران نوروزی!

عقیقه و شرایط آن از زبان حضرت آیت الله مکارم – پارسینه

ذبح گوسفند به عنوان عقیقه و دفع بلا از نوزاد، از سنت‌های حسنه اسلام است. … دارای جایگاه ویژه و حقوق خاصّی است و بر والدین لازم است، با مراعات و توجّه به آن، راه … قابله می‌فرستند و باقی را برای مردم اطعام می‌کنند و یا به نیازمندان می‌دهند». … است از یک سال بالاتر باشد؛ و اگر گوسفند است؛ سنّ او کمتر از شش ماه نباشد، و …

پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد امام (…)

تشریح اقدامات کمیته امداد برای مقابله با بیماری کرونا در میان مددجویان … پیوستن به پویش نذر سلامت، برای دفع ویروس کرونا … اهداء ۳۸رأس قربانی در طرح قربانی نیابتی سلامتی امام زمان (عج)ورفع بلا … کمک ۱۱ میلیارد تومانی تهرانی ها به نیازمندان از طریق تلفن ۷۳۵۵ … برگزاری جشنواره فرهنگی و هنری «باران وحی»ویژه مددجویان.

قربانی در ادیان

برخی دیگر «قربانی » را در اصطلاح کلی، در علم ادیان چنین تعریف کرده اند: … نمونه ای از این نوع هدایا را می توان در میان سامی ها، به ویژه قوم یهود، یافت . … تا خصوصیات ماورای طبیعی حیوان را جذب نموده، ویژگی های منفی او را دفع نمایند . … خونی شامل حیوانات اهلی مانند گاو و گوسفند و کبوتر می شد و قربانی غیرخونی از …

هیئت‌هایی که در خط مقدم مقابله با کرونا فعالیت می‌کنند – …

ماه‌های رجب و شعبان، ‌دو ماه جشن و عبادت است و برای مسلمانان، مجالی پیدا می‌شود تا از این دو ماه بیشترین بهره را ببرند … اقدام دیگر این هیئت، نذر قربانی گوسفند است. آنها قصد دارند جهت سلامتی امام زمان(عج) و دفع بلا، کمک‌های مردمی را جمع‌آوری کنند و به دست نیازمندان برسانند. … آثار مرکز بین المللی نشر اسراء با تخفیف ویژه عرضه می‌شود.

دفاع مقدس – مجله اینترنتی هارپی

کمک ۵۵ میلیون تومانی پیشکسوتان دفاع مقدس مازندران به ستاد مبارزه با کرونا … شیرامه با بیان اینکه در شهرستان سوادکوه ذبح گوسفند برای رفع بلا و توزیع آن در … و سلامت جامعه ایران به ویژه سیدالشهدای مقاومت اسلامی سردار سپهبد پاسدار شهید حاج … و درمان استان قم انجام شد ضمن تبریک سال جدید و اعیاد خجسته ماه شعبان اظهار داشت: …

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , ,