ZATM

قدم اول برای ساخت کسب و کار ارزنده و سرنوشت ساز

کسب و کار ارزنده و سرنوشت ساز با محسن مومن عنبران ! (حتما …

میخوام اینجا بهتون نشون بدم که چطور میشه کسب و کاری سالم و سرنوشت ساز … کار مفیدی داشته باشم که درآمد نامحدود و آزادی زمان داشته باشم خیلی کارا کردم، اول … قدم دوم : طبق دستوالعمل تمرینهای خواسته شده رو برای ساخت یک زیر بنای ذهنی انجام بدید.

نقشه راه کارآفرینی و ایجاد و مدیریت کسب و کارهای کوچک …

گروه اول در مقایسه با گروه دوم، با یک چالش مهم هم روبرو هستند: با کسب و کار فعلی خودم … به خطاهای سرنوشت ساز (Fatal Errors) در دوراهی‌های کلیدی کسب و کار منتهی شود. … و تجاری سازی ایده خود برداشته‌ایم، آگاهانه یا ناآگاهانه به دنیای اجرا قدم گذاشته‌ایم.

چگونه در عرض 3 سال میلیاردر شدم – ماهان تیموری

2 سال اول زندگی خوب بود خونه بود ولی سه سال بعدش تا سن 20 سالگی من تو یک اتاق 5 متری … و این جمله همیشه توی ذهنم بود که خدا میگه یه قدم بردار من 10 قدم بهت نزدیک تر میشم … توانایی تو میتونه ساز زدن یا نقاشی کردن و یا هرکار دیگه ای باشه … خیلی از انسان ها دارن سختی میکشن چون کسب و کاری برای خودشون ندارن.

راهنمای کامل (اما ساده!) راه اندازی کسب و کار اینترنتی | پرتال

… موفق راهنمایی کنیم. 6 مرحلۀ آموزش کسب و کار اینترنتی را قدم به قدم با هم مرور می‌کنیم. … قدم اول: قبل از راه‌ اندازی کسب و کار، خودتان را بشناسید.

تشکیل تیم کاری و سرمایه انسانی اولین عامل سرنوشت ساز …

راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی موفق بدون تشکیل یک تیم کاری خوب تقریبا امکان پذیر است. تیم کاری اولین عامل این موفقیت به شما می آید…

پاراسل زندگی – حسین عزت خواه

جالبه بدونی که چند سال پیش مدیریت چند کسب و کار بسیار بزرگ رو به عهده داشتم … در این دوره به شما معیارهایی برای انتخاب شغل و کسب و کار معرفی می کنم که از قدم اول راه را صحیح … دوست خوبم بنا بر اینکه اولین اولویت ساخت این دوره پیشرفت تو و دستیابی به اهداف … مهمترین لحظه سرنوشت ساز زندگی ، لحظه تصمیم گیری هست !

برچسب‌ها:, , , , ,