ZATM

سندرز به پایان خط رسیده است؟

سندرز به پایان خط رسیده است؟ | یک کارشناس مسائل آمریکا …

یک کارشناس مسائل آمریکا معتقد است اقبال مردم آمریکا از سندرز نشان داد که در جامعه آمریکا تعداد زیادی از شهروند.

سندرز به پایان خط رسیده است؟

یک کارشناس مسائل آمریکا معتقد است اقبال مردم آمریکا از سندرز نشان داد که در جامعه آمریکا تعداد زیادی از شهروندان خواهان اصلاحات اجتماعی و سیاسی …

سندرز به پایان خط رسیده است؟ – تی نیوز

یک کارشناس مسائل آمریکا معتقد است اقبال مردم آمریکا از سندرز نشان داد که در جامعه آمریکا تعداد زیادی از شهروندان خواهان اصلاحات اجتماعی و سیاسی …

سندرز به پایان خط رسیده است؟ – آقای خبر

یک کارشناس مسائل آمریکا معتقد است اقبال مردم آمریکا از سندرز نشان داد که در جامعه آمریکا تعداد زیادی از شهروندان خواهان اصلاحات اجتماعی و سیاسی …

راه دشوار «سندرز» برای رسیدن به خط پایان – روزنامه تعادل

راه دشوار «سندرز» برای رسیدن به خط پایان … دموکرات به بایدن به عنوان فردی می‌نگرند که قادر به احیای شرایط عادی دوران زمامداری باراک اوباما است.

روزنامه اعتماد (1398/12/15): شب تلخ سندرز – Magiran

۹۱۰۹۰۸۹۱.

شب تلخ سندرز – روزنامه اعتماد

… فضاي رقابت را به ساير حريفان به خصوص برني سندرز واگذار كرد بسياري كمپين او را مرده خواندند و عنوان مي‌كردند كه به پايان راه رسيده است.

یک روز سرنوشت‌ساز در انتخابات مقدماتی ۲۰۱۶ – Al-Monitor

روز سه‌شنبه سوم ژوئن، یک روز سرنوشت‌ساز برای کلینتون و سندرز است. در … دلیگیت‌های خود را بالا ببرد و تا زمان رسیدن به خط پایان، کماکان در صدر خبرها قرار گیرد.

صفحه جهان – BBC News فارسی

اسپانیا، بعد از ایتالیا، دومین کشور اروپایی است که به شدت از ابتلا به … دیگر به جان‌باختگان ویروس کرونا اضافه شده و در مجموع به بیش از ۹ هزار نفر رسیده است. … دولت وحدت موافقت کرده است که به یک سال بن بست سیاسی در این کشور پایان می دهد. … به پومپئو برای تسهیل کمک‌ به ایران · 5 انتخابات آمریکا؛ برنی سندرز کیست و …

دونالد ترامپ – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

او فرزند چهارم از پنج فرزند مری ان و فرد ترامپ است که در سال ۱۹۳۶ ازدواج کردند. … سه ماه در ازای ۱٫۹۵ میلیون دلار که ۷۵۰٬۰۰۰ دلار کمتر از بودجهٔ ابتدایی بود، به پایان رساند. … او همچنین خط هواپیمایی از نظر مالی دارای مشکل ترامپ شاتل و قایق بزرگ ۲۸۲ … به گفتهٔ دبیر مطبوعاتی کاخ سفید سارا هاکبی سندرز، ترامپ اتهامات را رد کرده‌است.

آیا روند اصلاحی بازار سهام به پایان رسیده است؟ | FXTM Global

آیا روند اصلاحی بازار سهام به پایان رسیده است؟ … وی در مقایسه با رقیبانش، برنی سندرز و الیزابت وارن به عنوان بهترین کاندیدای بازار شناخته می …

بایدن و سندرز ترامپ را به باد انتقاد گرفتند – خبرگزاری برنا

جو بایدن و برنی سندرز در نخستین مناظره تلویزیونی دو نفری خود از … و تعداد قربانیان ویروس کرونا در این کشور دست کم به 68 نفر رسیده است.

معمای کلینتون و سندرز در آستانه خط پایان; چه کسی برنده است؟

سئوال بزرگ این است: آیا رسانه‌ها باید در پایان رای‌گیری روز سه‌شنبه، هیلاری … دیگر چه چیزی می‌تواند هیلاری کلینتون را از رسیدن به نامزدی باز دارد؟

۷ شرکت به دلیل نقض تحریم‌ها علیه ایران توسط آمریکا تحریم …

وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد که ۷ شرکت به دلیل نقض تحریم‌های یکجانبه واشنگتن علیه ایران تحریم شدند. … شدن اثر تحریم‌ها، روند نزولی اقتصاد ایران در سال جاری میلادی پایان خواهد یافت. … که سیاست تحریم علیه ایران به آخر خط رسیده است و آمریکا گزینه‌های زیادی برای … سندرز: تحریم‌ها علیه ایران برداشته شود.

انتقاد بایدن و سندرز از مدیریت کرونایی ترامپ – ایسنا

جو بایدن و برنی سندرز، دو داوطلب پیشتاز کسب نامزدی حزب دموکرات در … و تعداد قربانیان ویروس کرونا در این کشور دست‌کم به ۶۸ تن رسیده است.

من به برنی رای دادم، اما حالا از او می‌خواهم ادامه ندهد | ایندیپندنت …

زمان آن رسیده است که برنی سندرز برای حمایت از الیزابت وارن، سناتور ماساچوست که … دوره‌ آنها در حزب دمکرات به دلیل وجود برنی سندرز به پایان رسیده است. … ماساچوست به مجلس سنا رفت که اکنون او را در خط مقدم دموکرات‌ها قرار داده است.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , ,