ZATM

زورخانه برنابئو بخاطر مبارزه با کرونا آماده می شود

ویروس کرونا؛ ایران چقدر برای مقابله آماده است؟ – BBC News …

با تایید درگذشت دو نفر در قم به دلیل آلودگی به ویروس کرونا، شمار کشورهایی که کرونا به آنها رسیده ٢٧ مورد رسید. با توجه به اینکه پیشتر مقام‌های …

ویروس کرونا؛ واکسن کی آماده می‌شود؟ – BBC News فارسی

شاگردش هم دستگاه ایمنی بدن و درسش هم راه مبارزه با عفونت …

چگونه آماده مقابله با همه‌گیر شدن کرونا شویم؟ | دانش و محیط …

گسترش ویروس جدید کرونا به چالشی جهانی تبدیل شده که مقابله با آن … فرد جدید به سرعت در ریه‌های او تکثیر می‌شوند و دوباره در فضا پخش می‌شود.

توزیع خانه به خانه ماسک توسط قهرمانان کشتی و زورخانه ای …

شماری از قهرمانان کشتی و ورزشکاران زورخانه ای با حضور در محله دروازه غار تهران به توزیع … کشور برای حضور در مراکز بهداشتی و درمانی و پایگاه های بسیج و مدارس آماده می شوند. … عجیب ترین قتل در تهران بخاطر دلارهای کثیف / پیک موتوری کنار جنازه بسته شده بود! … پویش دانشجویی مبارزه با کرونا راه اندازی می شود.

ورزشگاه ماراکانا میزبان بیماران کرونایی شد – خبرگزاری …

برای مبارزه با ویروس کرونا؛ ورزشگاه رئال مادرید در اختیار وزارت بهداشت اسپانیا قرار … ورزشگاه سانتیاگو برنابئو در اختیار وزارت بهداشت این کشور قرار می گیرد. … شیوع ویروس به یک مرکز بزرگ جهت توزیع لوازم بهداشتی و مواد غذایی تبدیل می شود. … شاهین شهردارای سالن های ورزشی متعددویک باب زورخانه به فرم قدیمی دارد سالن های …

فراز و نشیب‌های ورزش استان سمنان در سال ۹۸ – ایرنا – خبربان

مجمع انتخاباتی هیات ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی استان سمنان با نامزدی یک … ۲۳ ماه بود که هیات هندبال استان سمنان بدون رییس و با سرپرستی اداره می شد. … گود زورخانه و سالن ورزش‌ باستانی میامی در سال گذشته به بهره‌برداری رسید. … ۳۰۰ هزار یورو برای مبارزه با ویروس کرونا به بیمارستان‌های کشورش اهدا کرد.

برچسب‌ها:, , , , ,