ZATM

استودیوی رمدی با همکاری یک ناشر رده‌بالا دو بازی نسل بعدی را خواهد ساخت

استودیوی رمدی با همکاری یک ناشر رده‌بالا دو بازی نسل بعدی …

استودیوی رمدی (Remedy)، سازنده‌ی عناوین محبوبی نظیر Alan Wake و Max Payne … کرد، به تازگی اعلام کرده است که برای ساخت دو بازی نسل بعدی خود، با یک ناشر … هر دوی این بازی‌ها برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل بعدی منتشر خواهند شد. طبق قراردادی که استودیوی رمدی با ناشر این دو بازی امضا کرده است، تمام …

استودیوی رمدی با همکاری یک ناشر رده بالا دو بازی نسل بعدی …

استودیوی رمدی با همکاری یک ناشر رده‌بالا دو بازی نسل بعدی را خواهد ساخت … عرضه کرد، به تازگی اعلام کرده است که برای ساخت دو بازی نسل بعدی خود، با یک ناشر … طبق قراردادی که استودیوی رمدی با ناشر این دو بازی امضا کرده است، تمام مسائل مالی و … همچنین حق مالکیت هردوی این IP‌ها در دستان استودیوی رمدی خواهد ماند.

استودیو Remedy دو بازی برای نسل نهم با همکاری یک ناشر …

استودیو Remedy دو بازی برای نسل نهم با همکاری یک ناشر بزرگ خواهد ساخت. توسط : اشکان … هر دو عنوان با موتور بازی‌سازی Northlight ساخته می‌شود.

شعار تجاری جدیدی برای کنسول PS5 معرفی شد – خبرگزاری …

حال آیا با مشخص شدن شعار جدید این کنسول، به زمان معرفی رسمی از … استودیوی رمدی با همکاری یک ناشر رده‌بالا دو بازی نسل بعدی را خواهد ساخت.

تم رایگان بازی The Last of Us 2 در دسترس قرار گرفت …

از ویژگی‌های این تم می‌توان به حضور الی (Ellie) در دو موقعیت متفاوت اشاره … استودیوی رمدی با همکاری یک ناشر رده‌بالا دو بازی نسل بعدی را خواهد ساخت.

حق انتشار بازی‌های بعدی استودیوهای رمدی، جن‌دیزاین و پلی‌دد …

استودیو رمدی (Remedy) مدتی پیش از همکاری با یک شرکت بزرگ برای ساخت دو بازی خود خبر داد. براساس منتشر شده، اولین بازی یک AAA خواهد بود و دیگری در دنیای … حال ناشر این دو بازی و بازی‌های استودیوهای پلی‌دد (Playdead) و جن‌دیزاین … دست ساخت است و برای انتشار برای کنسول‌های نسل بعدی در نظر گرفته شده …

برچسب‌ها:, , , , ,