ZATM

آل سعود به دنبال چیست و چه فرجامی خواهد داشت؟

سه عضو خاندان سلطنتی آل سعود زندانی شده‌اند – BBC News …

We’ve made some important changes to our Privacy and Cookies Policy and we want you to know what this means for you and your data. … سه عضو خاندان سلطنتی آل سعود زندانی شده‌اند … محمد بن سلمان عملا قدرت را در عربستان به دست دارد … گزارش‌ها، این اقدام گام جدی محمد بن سلمان برای تضمین بقایش خواهد بود.

تاریخچه آل سعود – پرسمان

پیشینه تاریخی آن چیست؟ … آلِ سُعود، سلسله‌ای منسوب به سعودبن محمدبن مِقْرِن که از ۱۱۴۸ق/۱۷۳۵م به بخشی از جزیرۀ … این آسمان هستند، مطلقاً مشرک‌اند و هرکس مشرکی را به قتل برساند، بهشت نصیبش خواهد شد ! … حاکم ریاض، که دهام بن دواس نام داشت، از سرسخت ترین دشمنان وهابیت بود، به طوری که حدود … ذ: فرجام عبدالعزیز؛ در سال ۱۳۶۷ق.

سلمان بن عبدالعزیز آل سعود – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

در جریان این عملیات، محمد بن سلمان آل سعود، فرزند ملک سلمان و ولیعهد عربستان سعودی، بعنوان وزیر دفاع عربستان، فرماندهی حملات علیه یمن را در دست داشت.

پهپادهای رزمندگان یمنی و کابوس آل سعود – ایرنا

اما این روزها نگرانی آل سعود از پهپادهای یمنی ها بیشتر شده، چرا که به غیر … مناطق حساس امارات در تیررس حملات موشکی و پهپادی یمن قرار خواهند داشت.

خاندان آل سعود به‌دنبال جانشینی برای محمد بن‌سلمان | رادیو زمانه

یکی از منابع می‌گوید که او حمایت آل سعود، دستگاه امنیتی عربستان و برخی از قدرت‌های غربی را به همراه خواهد داشت. یک منبع خبری سعودی می‌گوید …

پازل پیچیده در خاندان سعودی/تحولات گسترده برای آل سعود

پازل پیچیده در خاندان سعودی/تحولات گسترده برای آل سعود … رود، این دو نفر مهم‌ترین رقبای ولیعهد کنونی برای پادشاهی خواهند بود. … از این رو پس از فوت پادشاه عربستان، شانس بیشتری برای سلطنت داشت. … سعودی به دنبال ارسال سیگنال به دیگر شاهزاده‌های مخالف است که چنانچه در … دلایل لرزش فرمان خودرو چیست؟

نسخه چاپی

فرجام تجاوز نظامی به خاک یمن چه خواهد بود؟ … به دنبال این حملات و در سکوت تائید آمیز سازمان ملل تا کنون صدها غیرنظامی یمنی … اما سؤال اینجاست که علت اصلی ایجاد این اجماع بی‌سابقه بر ضد مردم یمن و حمله عربستان به این کشور چیست؟ … آل سعود به شدت از این وحشت داشت که در داخل یمن نیز به تاسی از گفتمان مقاوت …

مقدمه ظهور امام زمان(عج) نابودی اسرائیل و آل سعود است – دانا | خبر …

مقدمه ظهور امام زمان(عج) نابودی اسرائیل و آل سعود است … این نشست برگزار خواهد شد و نتایج خوبی هم برای کشورهای منطقه در بر خواهد داشت. … نظام جمهوری اسلامی ولایی هستند، بیهوده سعی در کار بی فرجام نداشته باشند و … به دنبال چیست؟

کالبدشکافی انقلاب صورتی در یمن و نقش عربستان در …

اما دولت صالح طی سال های اخیر با استفاده از تمامی ابزارهای ممکن به دنبال تثبیت … مجلس به عنوان رئیس جمهور یمن شمالی برگزیده شد و تا1990 این پست را در اختیار داشت. … و عربستان با مدیریت و جهت دهی به انقلاب یمن، حکومت مورد نظر خود را سر کار خواهند … سران آل سعود که مدعی بودند تخت حکومتی شان از تغییر و تحولات ناشی از بهار …

پشت پرده برکناری وزیر خارجه سعودی چیست؟ – قدس آنلاین …

در حالی که هنوز ۱۰ ماه بیشتر از عمر تصدی‌گری «ابراهیم بن عبدالعزیز العساف» در … اقدامات سطحی و روتین در رژیم قبیله‌ای سعودی در این زمینه تأثیر نخواهد داشــت. … در سطح جهانی هم حکام آل سعود در صدد هستند با بریز و بپاش دلارهای نفتی … سازی شرایط برای راهیابی محمد بن سلمان به سمت پادشاهی عربستان خواهد بود.

نظر شما در مورد «تحریم عمره» چیست؟ – خبرگزاری مهر | اخبار …

۱۳۹۴/۰۲/۱۶.

جسد روزنامه نگار منتقد آل سعود پیدا شد – ابنا | خبر فارسی

عربستان خواهد داشت. … حقیقت چیست؟

انگیزه رونمایی محمد بن سلمان از سند چشم انداز ۲۰۳۰ عربستان …

به دنبال رونمایی از سند چشم انداز ۲۰۳۰ عربستان سعودی: انگیزه رونمایی محمد بن … ۲۰۳۰ عربستان چیست؟!/ خواب چشم انداز ۲۰۳۰ آل سعود تعبیر ندارد.

ﺟﻐﺮﺍﻓﻴﺎﻱ ﻋﺮﺑﺴﺘﺎﻥ

ﻓﺮﻭﺩﮔﺎﻩ ﺟﺪﻩ ﺩﺍﺭﺍﻱ ﭼﻨﺪ ﺗﺮﻣﻴﻨﺎﻝ ﻣﻲ ﺑﺎﺷﺪ ﻭ ﻧﺎﻡ ﺁﻧﻬﺎ ﭼﻴﺴﺖ ؟ ﺍﻟﻒ : ﺳﻪ ﺗﺮﻣﻴﻨﺎﻝ …

روایت هومن حاجی‌عبداللهی از شخصیت رحمت و تیکه‌کلام‌هایش …

قرار نبود پایتخت ۳ ساخته شود اما ساختند و محسن تنابنده به دلیل اینکه مردم … قسمت فصل قبل دوست داشتند، در فصل سه آورد و ۸ قسمت حضور داشت. … فرجام کاراکتر رحمت هم گفت: معلوم نیست و بستگی به نظر تنابنده دارد … نامه و ذهنش که قصه ها را می پروراند و آن موقع باید ببینیم چه خواهد شد. … اندام ایده آل خودتو بساز.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , ,